3 дня назад
Growth Marketing Manager
Мэтч & Сопровод
Для мэтча с этой вакансией нужен Plus
Описание вакансии
Текст:
TL;DR
Growth Marketing Manager (Marketing): Розробка та оптимізація маркетингових воронок для глобальних продуктів з акцентом на A/B тестування, аналітику та масштабування трафіку. Фокус на впровадженні growth hacks, дослідженні конкурентів та безпосередньому впливі на бізнес-метрики продукту.
Локація: Офісна робота у Варшаві або Києві
Компанія
Венчур-білдер, що створює успішні глобальні tech-продукти в нішах EdTech, Mental health, Petcare та FashionTech.
Що робити
- Генерувати та валідувати гіпотези через A/B тестування маркетингових воронок.
- Підвищувати конверсії, впроваджувати growth hacks та знаходити нові концепції для масштабування трафіку.
- Досліджувати воронки прямих та непрямих конкурентів.
- Керувати повним циклом розробки маркетингових воронок: від ідеї до аналітики.
- Відповідати за напрямок Funnel Team, що безпосередньо впливає на бізнес-метрики.
Требования
- 1+ рік досвіду в продуктовій компанії або digital-агенції (PMM, digital або performance-маркетолог).
- Data-driven підхід: досвід роботи з A/B-тестами та метриками.
- Розуміння user journey та ключових точок росту.
- Вміння працювати з аналітичними інструментами Tableau та Clarity.
- Проактивність та готовність брати відповідальність за продуктові метрики.
Хорошо, если есть
- Досвід роботи в social discovery або subscription продуктах.
- Досвід роботи з performance marketing командою.
Культура та переваги
- Доступ до Platform (операційне ядро з підтримкою Legal, Finance, HR, IT).
- Ексклюзивна доменна освіта та внутрішні навчальні програми.
- Сильна культура обміну досвідом та нетворкінг з кофаундерами.
- Комфортні офісні простори з власним спортзалом, скеледромом та зеленими зонами.
- Медичне страхування, сніданки, обіди та компенсація спортивних занять.
Будьте осторожны: если работодатель просит войти в их систему, используя iCloud/Google, прислать код/пароль, запустить код/ПО, не делайте этого - это мошенники. Обязательно жмите "Пожаловаться" или пишите в поддержку. Подробнее в гайде →